| Marka Adı: | MBT |
| Model Numarası: | 201 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | 10-30 USD |
| Paketleme Detayları: | ahşap kasa |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Su Dalgalanma Paslanmaz Çelik Sac |
| Standart Boyut | 1219*2438mm |
| Kalınlık | 0,65 mm |
| Renk Kaplama | Siyah (Gümüş/Altın/Gül/Şampanya Altın da mevcuttur) |
| Yüzey İşlem | Ayna Kaplama |
| Birincil Kullanım | Tavan ve Duvar Uygulamaları |
| Ambalaj | Tahta Sandık |
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Seviye | 201 Paslanmaz Çelik |
| Doku | Kırışık |
| Üretim Tekniği | Soğuk Haddelenmiş / PVD Renkli Kaplama / Damgalı / Cila |
| Standartlar | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Mevcut Boyutlar | 1219*2438mm / 1500*3000mm |
| Orijinal Malzeme | POSCO/JISCO/TISCO/LISCO/BAOSTEEL vb. |
| PVC Film | Lazer PVC/POLI-FILM/NOVANCEL/PVC kalınlığı 70-100 Mikron |