| Marka Adı: | MBT |
| Model Numarası: | 304 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | 10-45 USD |
| Paketleme Detayları: | ahşap kasa |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T |
Paslanmaz çelik ayna renk levhaları, güçlü dekoratif ve moda etkisi nedeniyle duvar ve tavan dekorasyonunda yaygın olarak kullanılır.ve parmak izi direnciSadece lekeleri çıkarmak için bir bezle silin.
| Türü | Paslanmaz çelik levha |
| Kalınlığı | 0.3 mm - 3.0 mm |
| Boyut | 1000×2000mm, 1219×2438mm, 1219×3048mm, özel Max. genişliği 1500mm |
| Sınıf | 201, 304, 304L, 316, 316L, 430 vb. |
| Mümkün Dönüşümler | - Hayır, hayır.4, Saç çizgisi, ayna, kazınmış, PVD rengi, embossed, titreşim, kum patlaması, kombinasyon, laminatör vb. |
| Mümkün Renk | Altın, Gül altını, Şampanya altını, Bakır, Bronz, Siyah, Mavi, Mor, Yeşil vb. |
| Kaynağı | POSCO, JISCO, TISCO, LISCO, BAOSTEEL vb. |
| Paketleme Yolu | PVC + su geçirmez kağıt + denizye uygun sağlam ahşap paket |
| Türü | Renkli paslanmaz çelik levha |
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Sınıf | 304 / 316L / 430 |
| Şekli | Çubuğu |
| Teknik | PVD Kaplama |
| Renk kaplama | Altın Kırmızı Zafer ve Amaçlı Renk |
| Yüzey Tedavisi | Ayna |
| Normal Boyut | 1219×2438mm / 1000×2000mm |
| Kullanımı | Tüm iç dekoratifler |
| Paketleme | İhracat Ahşap Kasa |
| Orijinal Malzeme | POSCO / JISCO / TISCO |
| PVC Filmi | Çift 70 Mikron PVC |
Amerika, Rusya, Kuveyt, Mısır, Kore vb. gibi 5 kıtadan 20'den fazla ülkeye ihraç ettik.
PVD kaplama: altın, kahve altını, şampanya altını, gül altını, gül kırmızısı, bronz, safir mavi, mor, siyah titanyum, yeşim yeşili, çim yeşili vb.
Ücretsiz örnekler sağlanabilir. stokta çeşitli desenlerde birçok örnek var ve özelleştirilmiş örnekler üretmek için yaklaşık 5-7 gün sürecek. Ücretsiz örnekler için bizimle iletişime geçin!
Kaliteyi sağlamak için ürün malzemelerini JISCO, TISCO, BAOSTEEL, ZPSS ve diğer dünyaca ünlü çelik fabrikalarından satın alıyoruz.