| Marka Adı: | MBT |
| Model Numarası: | oda bölücü |
| Adedi: | 1 parça |
| fiyat: | 100-300 USD/PC |
| Paketleme Detayları: | Ahşap kasa |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Uzunluk | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Genişlik | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Paket | Denize Uygun Paketleme |
| PVC | 5c 7c Polifilm 8c+10c |
| Tolerans | -0.03mm |
| Boyut | Özelleştir |
| Adı | Paslanmaz Çelik Bölücü Nakliyesi |
| Amaç | Bölücü |
| Öne Çıkanlar | SS201 Paslanmaz Çelik Oda Bölücü, 1219mm Paslanmaz Çelik Oda Bölücü, SS201 paslanmaz çelik oda bölmesi |