| Marka Adı: | MBT |
| Model Numarası: | oda bölücü |
| Adedi: | 1 parça |
| fiyat: | 100-300 USD/PC |
| Paketleme Detayları: | Ahşap kasa |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 201, 304, 316 |
|---|---|
| Mevcut Uzunluklar | 2000mm / 2438mm / 2500mm / 3000mm / 3048mm |
| Mevcut Genişlikler | 1000mm / 1219mm / 1250mm / 1500mm |
| Tolerans | -0.03mm |
| Paketleme | Denize Uygun Paketleme |
| PVC Koruma | 5c 7c Polifilm 8c+10c |