| Marka Adı: | MBT |
| Model Numarası: | oda bölücü |
| Adedi: | 1 parça |
| fiyat: | 100-300 USD/PC |
| Paketleme Detayları: | Ahşap kasa |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T |
Rose gold hairline kaplamalı, 201, 304, 316 ve 430 gibi çeşitli paslanmaz çelik kalitelerinde mevcut, birinci sınıf paslanmaz çelik oda bölücü ve dekorasyon duvarı.
| Uzunluk | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Genişlik | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Paket | Denize Elverişli Paketleme |
| PVC | 5c 7c Polifilm 8c+10c |
| Tolerans | -0.03mm |
| Boyut | Özelleştir |
| Adı | Paslanmaz Çelik Bölücü Taşıma |
| Amaç | Bölücü |
| Vurgu | SS201 Paslanmaz Çelik Oda Bölücü, 1219mm Paslanmaz Çelik Oda Bölücü, SS201 paslanmaz çelik oda bölmesi |
Evet, siparişten önce numune sağlayabiliriz. Numune kontrolü, detaylı kaliteyi anlamanın en iyi yoludur.
UPS, DHL, TNT gibi uluslararası ekspres kargo hizmetleri aracılığıyla.
Genellikle L/C (Akreditif) ve T/T (Telgraf Transferi) ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.