| Marka Adı: | MBT |
| Model Numarası: | 304 |
| Adedi: | 1 parça |
| fiyat: | 10-45 USD |
| Paketleme Detayları: | ahşap kasa |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T |
4×8ft Yeşil Ayna Renkli Sayfa Dekorasyon Sürdürülebilir inşaat ve profesyonel kalite malzemeleri içeren Paslanmaz Çelik Renkli Plak.
Meibaotai, Foshan Meibaotai Paslanmaz Çelik Ürünleri Co., Ltd.'nin satış şirketi, üretim, işleme, koruma ve depolama, satış,ve ihracatFoshan Wanjiashun Paslanmaz Çelik Şirketi dahil olmak üzere 10 yıllık paslanmaz çelik malzemeleri uzmanlığı ile "Pragmatik, İletişim,Dürüstlük ve Agresif" iş felsefesi, yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeleri için müşterilere en iyi fiyatları ve en profesyonel hizmetleri sunmaya kararlı.
| Türü | Paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3 mm - 3.0 mm |
| Boyut | 1000×2000mm, 1219×2438mm, 1219×3048mm, özel Max. genişliği 1500mm |
| Sınıf | 201, 304, 304L, 316, 316L, 430 vb. |
| Mümkün bitirme | - Hayır, hayır.4, Saç çizgisi, ayna, kazınmış, PVD rengi, embossed, titreşim, kum patlaması, kombinasyon, laminatör vb. |
| Mümkün Renk | Altın, Gül altını, Şampanya altını, Bakır, Bronz, Siyah, Mavi, Mor, Yeşil vb. |
| Kaynağı | POSCO, JISCO, TISCO, LISCO, BAOSTEEL vb. |
| Paketleme yolu | PVC + su geçirmez kağıt + denizye uygun sağlam ahşap paket |
| Türü | Renkli paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Sınıf | 304 / 316L / 430 |
| Şekli | Çubuğu |
| Teknik | PVD kaplama |
| Renk kaplama | Altın Kırmızı Zafer ve Amaçlı Renk |
| Yüzey Tedavisi | Ayna |
| Normal Boyut | 1219×2438mm / 1000×2000mm |
| Kullanımı | Tüm iç dekoratifler |
| Paketleme | İhracat Ahşap Kasa |
| Orijinal Malzeme | POSCO / JISCO / TISCO |
| PVC Filmi | Çift 70 Mikron PVC |